Дріт зварювальний Nicore 55
Тип – металопорошковий
Металопорошковий газозахисний дріт, призначений для зварювання, ремонту та заварювання дефектів у виробах із сірого, високоміцного та ковкого чавуну, а також зварювання чавуну зі сталлю.
Зварювання можна виконувати тільки в зварювальних аргонових сумішах з високим (~98%) вмістом Ar. Наплавлений метал володіє високою міцністю, стійкістю до гарячих тріщин і малою чутливістю до забруднення.
Також як і електроди OK NiFe-Cl-A і OK OK NiFe-Cl, дрот застосовується для зварювання ковких і високоміцних чавунів, виробів працюючих при високих навантаженнях, багатопрохідного зварювання в обробку великих товщин, а також сірих чавунів з
підвищеним вмістом сірки і фосфору, а наплавлений метал також легко механічно обробляємо.
Дріт має чудові зварювально-технологічні характеристики, а найтонша легковидалена шлакова кірка формує гладкий наплавлений валик з плавним переходом від шва до основного металу.
Продуктивність наплавлення даним порошковим дротом приблизно вдвічі вище, ніж у покритих електродів, при цьому вище вихід наплавленого металу на одиницю маси зварювального матеріалу (~97% проти ~70% у електродів). Завдяки цьому, швидкість зварювання значно вище, що дозволяє виконувати зварювання з меншим питомим тепловкладенням, що дуже бажано при зварюванні чавуну.
Струм: = (+)
Просторові положення під час зварювання: 1, 2
Діаметр, що випускається: 1,2 мм
|
Класифікація |
Хімічний склад |
Захисний газ |
Механічні властивості наплавленого металу |
|
EN ISO 1071: |
C 1,05 |
М12 |
σв 500 МПа |
Аналоги:
LNM NiFe (Lincoln Electric)
LNM NiTi (Lincoln Electric)
DAIKO WM 55
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | США |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Вага котушки з дротом | 15 кг |
| Тип дроту за змістом вуглецю і легуючих елементів | Низьковуглецевий |
| Вид зварювального дроту | Неомедненного |
| Тип порошкового дроту | Для зварювальних робіт в середовищі вуглекислого газу |
| Тип зварювального дроту за застосуванням | Для механізованого зварювання MIG/MAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр | 1.2 |
| котушка | 4.5 кг |
| зварювальний дріт | зварювання судин працюючих під тиском |