Пруток зварювальний SuperGlaze 5183
Створений для використання в тих випадках, коли міцність на розрив наплавлення повинна дорівнювати міцності магниевих сплавів
Призначається для основних матеріалів 5083 і 5654
ЗАСТОСУВАННЯ
|
Класифікація |
Хім. склад наплавленого металу |
Мех. властивості наплавленого металу |
|
AWS 5.10/5.10 M ER5183 S AI 5183 (AlMg4.5Mn0.7(A)) EN AW-AlMg4.5Mn |
Al – бал. Si – макс. 0.4 Fe ― макс. 0.4 Cu ― макс. 0.1 Mn ― 0.5-1.0 Mg ― 4.3-5.2 Cr ― 0.05-0.25 Zn ― макс. 0.25 Ti ― макс. 0.15 Be ― макс. 0.0003 |
Межа плинності 125-165 МПа Межа міцності 270-290 МПа Подовження 16-25 % KV Діапазон плавлення : 568 ― 638°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lincoln Electric |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр дроту | 1.6 мм |
| Вага котушки з дротом | 5 кг |
| Тип зварювального дроту | Суцільного перерізу |
| Вид зварювального дроту | Неомедненного |
| Тип зварювального дроту за застосуванням | Для аргонодугового зварювання (у вигляді присадного дроту) |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр | 1.6 |
| довжина | 1000 мм |
| упаковка | 5.0 кг |
| дріт для зварювання ТІГ | прутки присадочні для зварювання алюмінію |
| зварювальний пруток | присадні прутки |