Багатофункціональний зварювальний апарат YARDTEC 300C STANDARD LINCOLN ELECTRIC
YARDTEC 300C STANDARD - це легке, портативне, багатофункціональне джерело живлення з вбудованим пристроєм подачі дроту, що робить його ідеальним рішенням для суднобудування та будівельної промисловості.
Цей універсальний продукт особливо підходить для зварювальників, що працюють на великих підприємствах, де переміщення обладнання, доступ до важкодоступних місць і робота в таких умовах становлять значні труднощі. Наявність різних технологічних процесів відкриває безмежні можливості як під час підготовки великих компонентів до подальшого зварювання, ремонту, і за стандартному виробництві.
Переваги
300 А при 30%/200 А при 100% (400 В)
Живлення: 3x230±10% або 3x400±15%, 50/60Гц
Енергозбереження: висока ефективність 88%, споживання енергії у режимі очікування менше 20 Вт.
Компактний корпус призначений для експлуатації в складних умовах навколишнього середовища, особливо в місцях з обмеженим доступом.
Проста та інтуїтивно зрозуміла панель управління
Встановлений на заводі регулятор витрати газу
Комплект постачання
Мережевий кабель живлення (3 м)
Ролики для сталевого дроту 1,0/1,2 мм
Заземлювальний кабель (3 м) із затискачем
Заглушка для підключення газового шлангу
USB-флешка з посібником користувача
Технічні характеристики
Входи та виходи
|
1 фаза: Вхідна напруга №1 (Напруга/Фаза/Герц)" |
400/3/50-60 |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм #1А (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
300 А/29 В/30% (GMAW) |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм #1B (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
240 А/26 В/60% (GMAW) |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм #1C (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
200 А/24 В/100% (GMAW) |
|
1 фаза: Вхідний струм за максимального номінального вихідного струму №1 (в амперах) |
16А |
|
1 фаза: Вхідна напруга №2 (Напруга/Фаза/Герц) |
230 В/3/50-60 |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм 2А (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
250 А/26,5 В/30% (GMAW) |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм 2B (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
200 А/24 В/60% (GMAW) |
|
1 фаза: Номінальний вихідний струм 2C (струм/напруга/коефіцієнт заповнення) |
180 А/23 В/100% (GMAW) |
Вага и габарити
|
Габарити (В x Ш x Г) |
381 мм x 230 мм x 498 мм |
|
Вага нето |
18 кг |
Технічні характеристики
|
Процеси зварювання |
MMA (SMAW) |
|
Напруга холостого ходу |
51 В постійний струм |
|
Вхідна напруга |
230/400 В ± 15% |
|
Частота |
50/60 Гц |
|
Етап входу |
3 Ph |
|
Вхідна потужність |
230/400 В/3/50-60 |
|
значок режиму роботи |
CC/CV |
|
Діапазон вихідної напруги |
10-300А |
Характеристики
|
Рівень захисту від проникнення |
IP23 |
|
Діаметр електрода для різання |
5/32 дюйма (4,0 мм) |
|
Комунікаційні технології |
цифровий |
|
Стандартне використання |
Загальне виробництво, технічне обслуговування та ремонт суднобудування, сталеві конструкції |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lincoln Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 3 А |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 381 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 498 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зварювання TIG | Зварювальні процеси ММА, FCAW, MIG/MAG, Lift TIG |