Зварювальний апарат Sprinter 160S, 120/230V LINCOLN ELECTRIC
Зварювальний апарат Sprinter 160S – це професійний інвертор для зварювання електродом, який ідеально підходить для виконання різних зварювальних робіт. Пристрій оснащений цифровим дисплеєм і має відмінні характеристики зварювальної дуги.
Зварювання здійснюється за процесами MMA та Lift TIG DC. В апарат вбудовані функції Hot Start та Arc Force, а також може працювати від генераторного живлення. Sprinter 160S має вбудований PFC, що робить його стійким до коливань напруги навіть під час роботи на довгих подовжувачах до 100 метрів, не впливаючи на якість зварювання.
Зварювальний апарат Sprinter 160S оснащений розеткою для дистанційного керування.
Технічні параметри:
Вхідна напруга – 120/230V +/-15%
Діаметр електрода – 1.5-4.0 мм
Діапазон струму – 20-160 A
Навантаження 160A@45%
Клас захисту / ізоляції - IP23 S/H
Розміри зварювального апарату 162 x 305 x 438 мм
Вага 8.4 кг
Комплектація:
Зварювальний інвертор Sprinter 160S
Міцна легка валіза з телескопічною ручкою
14 електродів Omnia 46 2,5 мм
Зварювальні рукавички
Набір зварювальних кабелів (тримач електрода з кабелем 3 м + затискач заземлення з кабелем 3 м)
Ремінь для перенесення
Гарантія на апарат складає 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lincoln Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 8.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 162 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 438 мм |