Зварювальний пруток OK Tigrod 13.32
Обміднений зварювальний пруток, призначений для зварювання судин працюючих під тиском в умовах сульфідної корозії, футеровки реакторів, реакторних печей і т. п. з окалиностойких теплостійких сталей типу 5,0%Cr-0,5%Mo, 15Х5М, T/P502, 12 CrMo 19-5, W. No 1.7362 і аналогічних їм з максимальною температурою експлуатації до 550°С.
Випускаються діаметри: від 1,6 до 2,4 мм
Вага тубуса: 5 кг
|
Класифікація |
Хім. склад наплавленого металу |
Мех. властивості наплавленого металу |
|
EN ISO 21952-A: AWS A5.28: ER80S-B6
|
С 0,03 - 0,10
|
80 Дж/см2 при -20°С 50 Дж/см2 при -29°С |
|
Після термообробки 730-760°С, 1 година σт 580 МПа σв 680 МПа δ 22% KCV: 230 Дж/см2 при +20°С 200 Дж/см2 при -29°С |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Швеція |
| Діаметр дроту | 2 мм |
| Вага котушки з дротом | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр | 2.0 |
| упаковка | 5.0 кг |
| Зварювальний дріт | Зварювання судин |
| Присадка для ТІГ зварювання | Прутки для зварювання |