Дріт DAIKO SF 347Si ER347Si
Нержавіючий зварювальний дріт, призначений для зварювання виробів з корозійностійких хромонікелевих сталей марок 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, 12Х18Н12Т, AISI 321, 347
і подібних до них, коли до металу шва пред'являються жорсткі вимоги щодо стійкості до міжкристалітної корозії.
Легування сплаву ніобієм дозволяє підвищити температуру експлуатації виробів, порівняно з дротиками типу ER308L, до 400°С, гарантуючи високі антикорозійні властивості наплавленого металу, а вироби, що пройшли відпал, що аустенізує, можна експлуатувати при температурах до -196°С. Зварювання краще виконувати на обладнанні, що підтримує режим MIG-puls. Зміст феритної фази наплавленому металі у вихідному після зварювання стані становить ~4,5% (FN ~8).
Діаметри, що випускаються: котушка 0,8 - 1,0 - 1,2 - 1,6 мм, вага 15,0 кг
|
Класифікація |
Хімічний склад |
Захисний газ |
Механічні властивості наплавленого металу |
|
EN ISO 14343-A 19 9 Nb Si AWS A5.9 ER347Si |
С 0,03 Cr 19,5 Ni 9,7 Mo 0,3 Mn 1,4 Si 0,8 P 0,02 S 0,01 Сu 0,2 Nb=0,6 |
М12 (98%Ar + 2%CO2) або М13 (98%Ar + 2%O2) |
σт 475 МПа σв 650 МПа δ >35% KCV: 138 Дж/см2 при +20°С 100 Дж/см2 при -60°С Після аустенізуючого відпалу 1050 ° С, 30 хв σт 400 МПа σв 620 МПа δ 45% KCV: 131 Дж/см2 при +20°С 100 Дж/см2 при -60°С 69 Дж/см2 при -196°С |
Аналоги:
Св-06Х19Н9Т, Св-07Х19Н10Б, Св-07Х18Н9ТЮ, Св-05Х20Н9ФБС, LNM 347Si, BÖHLER SAS 2-IG(Si), OK Autrod 347Si (ESAB)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Вага котушки з дротом | 15 кг |
| Тип зварювального дроту | Суцільного перерізу |
| Тип дроту за змістом вуглецю і легуючих елементів | Легована |
| Вид зварювального дроту | Нержавіюча |
| Тип порошкового дроту | Для проведення зварювання без застосування захисного газового середовища |
| Тип зварювального дроту за застосуванням | Для механізованого зварювання MIG/MAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр | 0.8 |
| котушка | 15 кг |
| Дріт для зварювання і наплавлення виробів з феритних сплавів | Нержавіюча дріт |
| Хромонікелеві сталі марок 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, 12Х18Н12Т, AISI 321 | Високі антикорозійні властивості наплавленого металу |
| Зварювальний дріт для нержавіючих сталей | Дріт для зварювання ферито-мартенситних сталей |