Зварювальна маска хамелеон P850 - є найпершою в лінійці зварювальних масок Sacit.
Дана модель ідеальне поєднання надійності з привабливим дизайном. Маска має два датчика затемнення з зовнішнім регулюванням по стандарту DIN.
Функція «True Color» забезпечує високу чіткість передачі зображення, дозволяючи зварнику легко розрізняти об'єкти в робочій зоні з меншою напругою для очей.
Легка таі зручна в експлуатації.
Зовнішнє регулювання дозволяє переключитися на режим шліфування без зняття маски.
-Оптичний клас 1/1/1/2
-Коло зору РК 96 × 39 мм
-Розмір картриджа 110 x 90 мм
-Сенсорний датчики дуги 2
-Відтінок світлого стану DIN 4.0
-Змінні ступені затемнення при зварюванні DIN 4/9 ÷ 13
- Час перемикання від світлого до темного станом 0,0000003 с
- Час перемикання від темного стану у світлий стан від 0,1 с (короткий цикл) до 1,0 с (довгий цикл)
- Функція «Чутливість» дозволяє регулювати чутливість фільтра до процесу зварювання і до навколишнього світу.
- Соняшний елемент + змінна батарея (CR2032Li)
- Загальна маса 485 гр.
- Відповідність EN175, EN379
Області використання маски Sacit P850:
Ручна дугова зварка
Напівавтоматична MIG / MAG зварка
Зварка під флюсом
Газокисневе різання
Шліфування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trafimet |
| Країна виробник | Італія |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 39 мм |
| Ширина оглядового вікна | 96 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зварювальна маска | Зварювальна маска хамелеон |